טיפול פדיקור, מניקור ובניית ציפורניים בבת ים הם כולם טיפולי קוסמטיקה, שיכולים להיעשות למטרות אסטטיות מפנקות בלבד אם גם למטרות בריאותיות שונות.

בניית ציפורניים הוא טיפול אסטטי שנעשה בשתי שיטות:

1. האחת כוללת הדבקת חומר הנקרא "טיפס" על הציפורן המקורית, אשר מאפשר לציפורן להתארך על פי צורת התבנית המודבקת. הטיפול מצריך כמה מילויים שונים, עד שה"טיפס" עצמו נעלם ומה שנותר היא ציפורן ארוכה ויפה המורכבת כולה מחומר הבנייה.  2. פניה למכוני יופי לבניית ציפורניים בבת ים תפתח בפניכן אפשרות נוספת שיתכן מאוד כי תהיה עדיפה עליכן. שיטה זו מורכבת משני שלבים, האחד הוא בהדבקת תבנית מפלסטיק על הציפורן המקורית, לפי התבנית בונים את הציפורן המלאכותית ומסירים את התבנית, אם זה באמצעות ריכוך האזור על ידי השרייה בתמיסת מים חמים, מינרלים ושמנים, או באמצעות מריחת חומר מיוחד להמסת התבנית. השלב השני כבר מתמקד בעור שסביב הציפורן, לעידון שלו וביצוע תיקונים אחרונים למראה מושלם וטבעי.  בניית ציפורניים הוא תהליך מניקור-פדיקור עדין שדורש ידיים מקצועיות, ומיומנות, טיפול חובבני יותר עלול לגרום לפציעת האזור העדין שסביב הציפורניים שלנו, וכך לחטוא למטרה – מראה טבעי, אלגנטי ויפה.

 מניקור פדיקור בבת ים - מספרת שוש ושלום  בניית ציפורניים בבת ים יחד עם בניית ציפורניים, מכוני יופי בבת ים מתמחים בטיפולי פדיקור של כפות הרגליים.נזקי הסביבה היומיומיים, לחות, זיעה, הליכה במשך שעות במהלך היום, אם זה בכפכפים פתוחים או נעליים סגורות יוצרים עומס על כף הרגל שלנו ושוחקים אותה, לכן טיפול פדיקור בבת ים הוא לא רק טיפול אסטטי ומפנק, אלא גם הכרחי לתחזוק כפות הרגליים שלנו ושמירה על בריאותן.