הסרת שיער באינפרא אדומההסרת שיער באינפרא אדומה

השיטה הנפוצה ביותר כיום להסרת שיער על ידי קוסמטיקאיות ומכוני יופי בבת ים היא ה-IPL, מכשיר טכנולוגי מתקדם שפועל באמצעות פעימות אור תכופות. שיטה זו נחשבת לבטוחה ביותר ממה שיש למכשירים כיום להציע, וכן גם מתאים לצבעי עור כהה. 

הסרת השיער – איך זה פועל?

כל שיער בגופינו מורכבת מזקיק, כאשר כל זקיק כזה מכיל שורש האחראי לגדילה התמידית של השיער בגופנו. כך אם סכיני גילוח חותכים את השערה לאורך קו העור, קרן הלייזר והאינפרא האדומה שולחים קרן אור חמה ישירות לשורש הזקיק ומשמידה אותה. 

הסרת שיער בבת ים בכדי להיות חלקים יפים ומטופחים

הסרת שיער בבת ים עוזרת לכן להראות יפות, חלקות, מטופחות ואטרקטיביות. יש סוגים שונים של הסרות שיער בבת ים. הסרות של שיער היו מקובלות לאורך כול ההיסטוריה ובוצעו הן על ידי נשים והן על ידי גברים. לאורך כול השנים אנשים רצו להיראות חלקים יותר, יפים יותר ובריאים יותר.

הסרות שיער קבועות או זמניות

הסרות שיער קבועות או זמניותיש סוגים שונים של הסרת שיער יש הסרת שיער לצמיתות ויש הסרת שיער זמנית. יש שיטות של הסרת שיער בלייזר, הלייזר מתמקד בפיגמנט הכהה של השערה ומסיר אותה כדי דיכוי מוקד הצמיחה של השערה. יש יתרונות וחסרונות לשיטה זאת שיטה זאת דורשת בדרך כלל כמה טיפולים עד שאזורים שונים מפסיקים לגדול מחדש, אך באופן כללי זאת שיטה אפקטיבית ולא מאוד כואבת יחסית הסרת שיער לצמיתות יקרה יותר כמו כן מהסרה זמנית של שיער בבת ים ובמקומות נוספים. 

תופעות לוואי של הורדה בלייזר

יש לעתים תופעות לוואי להסרת שיער לצמיתות בלייזר כמו רגישות שמתפתחת בעור, כוויות קלות, שיער שצומח פנימה ועוד כול מיני תופעות אך תופעות אלה הן לרוב נדירות וכול מטופלת עוברת בדיקה כדי לראות אם היא עלולה לפתח רגישות או תופעות לוואי בשל טיפול הסרת שיער בלייזר. 

הסרת שיער זמנית

יש גם שיטות הסרת שיער זמניות כגון הסרת שיער בעזרת חוט או מכונות המבוססות על הסרה עם חוט, ניתן להוריד שיער בעזרת שעווה – מורחים שכבה של שעווה חמה או קרה ועליה שמים שכבות נייר מיוחד אשר מושכים ומוציאים את השיער המיותר. ניתן להוריד שיער גם בעזרת סוכר, יש מכשירי אפילציה שונים בנוסף שהופכים את השיער ותולשים אותו במהירות ומוציאים אותו במקומות הנדרשים. יש משחות ואבקות שונות שגורמות לשערות לנשור ומדכאות את צמיחתו.

ללכת למכון איכותי

יש כאמור שיטות רבות שלכול אחת מהן יתרונות וחסרונות. חשוב ללכת אל מכון איכותי של הסרה של שיער בבת ים ובמקומות נוספים בו יתנו לכם שירות אישי ומסור ויסירו בעבורכם שיער בצורה מקצועית מהירה ולא כואבת. הסרת שיער היא מומחיות חשובה בפני עצמה וברגע שניסיתם מכון הסרת שיער איכותי כדאי להתמיד ולהגיע אליו לתוצאות יפות, מושכות וחלקות.