על עבודתה של קוסמטיקאית

עולם הקוסמטיקה עובר תהפוכות משמעותיות בעשורים האחרונים, בין היתר בשל העלייה בביקוש למראה נכון, צעיר ורענן. עבודתן של הקוסמטיקאיות הפכה אפוא מבוקשת במיוחד ונוכח מגוון של שיטות, חומרי עבודה וכלים טיפוליים שונים על קוסמטיקאית טובה ואיכותית להיות בעל הכשרה מסודרת. פיתוחים חדשים הולידו שיתופי פעולה מוצלחים מאד בין דרמטולוגים ובין קוסמטיקאיות שמאפשרים ליצור תוצאות טובות במיוחד בהקשר של טיפול בעור הפנים ובעור הגוף. אידיאל היופי בחיינו
קוסמטיקאית - מספרת שוש ושלום       העובדה שאידיאל היופי הוא כל כך משמעותי בחיינו מציבה רף גבוה של ציפיות מצד הלקוחות ומחייבת כל קוסמטיקאית לשמור על רמה גבוהה של ביצוע, שימוש בחומרים נכונים ואיכותיים וכמובן התעדכנות על בסיס קבוע ושוטף בשיטת העבודה החדישות ובחומרים החדשים בשוק. לקוחה שמבקשת לקבל טיפול פ]נים איכותי שיחזיק מעמד לאורך זמן וישפר את מראה העור בצורה משמעותית צריכה אם כן לבחור מבין מבחר רחב של קוסמטיקאיות, שיטות שטיפול שונות וחומרים. 

מהי קוסמטיקאית טובה?

קוסמטיקאית טובה היא כזו שלא נוטעת תקוות שווא בלקוחות מחד ומאידך יודעת לנצל בצורה הטובה ביותר את כל הכלים שעומדים לרשות קוסמטיקאית כיום ושמאפשרים לה להשיג תוצאות טובות לשיקום ולשמירה על עור הפנים. כל זה על ידי שימוש נכון בטכניקות רפואיות לאבחון העור, שימוש בחומרים פעילים שיעילותם הוכחה באופן מדעי, וכמובן התאמה של החומר הפעיל לעור הפנים של הלקוחה תוך הימנעות מרבית מגרימת נזק. 

מה עוד?

קוסמטיקאית מקצועית ומנוסה יודעת באילו תנאים חודרים החומרים לעור, מאילו חומרים מהם רצוי להימנע ומהם התחליפים החדשים והטובים ביותר שניתן להשתמש בהם כדי למזער נזקים. סוד עבודתה של קוסמטיקאית הוא באבחון מדויק של השלב או המצב שבו יש לפנות לדרמטולוג כדי לקבל טיפול. לעתים מומלץ לשלב את הטיפול עם טיפול קוסמטי ולעתים לא. 

תחומים נוספים

תחומים נוספים שבהם מתמחה קוסמטיקאית טובה הם שיטות חדשות להסרת שיער, התאמה של השיטה ללקוחה על פי סוג העור, תוך הבאה בחשבון של כל הסיכויים וכל הסיכונים. יתר על כן היכרות עם חומרי הזרקה למילוי, והבנה מעמיקה של הצרכים שעליהם הם עונים ומידת יעילותם, הבנה מתי דורש תהליך ניתוחי, היכרות עם התנאים שמחייבים את התהליך והכרת הסיכונים והחלופות הם חלק ניכר ממה שמבדיל קוסמטיקאית מוסמכת ומקצועית מקוסמטיקאית חובבנית.                                                            

       שעות פעילות:        א,ג,ד,ה       09:00-20:00ב               09:00-14:00שישי           08:00-15:00