קוסמטיקאית בבת ים > קוסמטיקאיות בבת ים - מספרת שוש ושלוםביקור אצל קוסמטיקאית – לא לבנות בלבד

האם אתם מטפלים ברכב שלכם טיפול תקופתי כל עשרת אלפים קילומטר? ומה עם השיניים שלכם, האם אתם מקפידים לבקר אצל רופא שיניים לבדיקה תקופתית? האם אתם מבקרים במספרה בתדירות קבועה לצורך תספורת, פאן, צבע ?  ומה עם הפנים שלכם  והעור ?  לא מגיעה להם תשומת לב, מכירים מישהו שלא רוצה להיראות טוב, להרגיש טוב, לקבל מחמאות, כל אחד רוצה עור חלק ונעים למגע, ללא כתמים, ללא קמטים או פצעים. יש בנינו כאלה שזכו בגנטיקה טובה והעור שלהם נראה נפלא ויש כאלה שלא שפר עליהם מזלם והעור שלהם רגיש יותר ובעייתי יותר, גם אלה ששפר עליהם מזלם, סובלים עדיין מפגעי האקלים הישראלי, האבק והחום והחשיפה המוגברת לשמש, משפיעים על כל סוג עור ועל כולנו, גברים ונשים כאחד,ולכן כל מי שהאסתטיקה הבריאות וההגיינה חשובות לו מקפיד לבקר אצל קוסמטיקאית מעת לעת לצורך טיפול ותחזוקה קבועים של פניו ועורו. קוסמטיקאית יכולה לתת מענה רחב כמעט לכל בעיות העור כמו אקנה, סבוריאה, פיגמנטציה  ועוד, כמו גם פתרונות לפגעי הגיל , השמש והזמן, הגורמים לעור להזדקן ולהיות חסר גמישות וברק. נכון שלא שאנחנו לא יכולים להיות צעירים יותר, אבל קוסמטיקאית טובה יכולה לחולל פלאים בעור עייף ולא מטופח.

בחירת קוסמטיקאית בבת ים

בחירה נכונה של קוסמטיקאית מוסמכת, שלמדה במוסד מוכר שיכולה להציג תעודות, שעברה השתלמויות וכמובן שיש לגביה המלצות מלקוחות מרוצים, תוכיח את עצמה בתוצאות שלהן אתם מצפים. בעיקר חשובה בחירת הקוסמטיקאית כאשר מדובר בילדים שלנו, כיום צעירים רבים גם בנים וגם בנות, מבקרים אצל קוסמטיקאית בעקבות האקנה, הפצעים המוגלתיים המופיעים על פניהם ועל גבם של בני הנעורים בתקופת ההתבגרות ונגרם בעקבות סתימה של נקבוביות העור ע"י תאי עור מתים או שומנים. בני הנוער מרגישים רע מאוד בעקבות התופעה של אקנה על הפנים ויש לעודדם לקבל טיפול, לעיתים לא מספיק טיפול של קוסמטיקאית, ולכן, בכל מקרה כדאי ורצוי להפנותם גם לרופא עור.

גם גברים מקפידים להיות אסתטיים

בשנים האחרונות אנו עדים יותר ויותר לביקור של גברים אצל קוסמטיקאית, גם גברים כיום מקפידים להיות אסתטיים ויודעים שנזקי העישון, השמש והגיל, הם לא גזרה שחייבים לחיות איתה וכי ניתן לטפל בבעיות ולהראות יותר טוב.בנוסף לטיפוח העור גברים רבים גם מודעים לעצמם ולשיעור שלהם ופונים לקבל טיפולי שיער, כגון: סידור גבות, והסרת שיער מיותר מכל מיני מקומות בגוף.