מספרה בעידן הנוכחי

מספרה > מספרות - מספרת שוש ושלוםבעולם שבו הרושם הראשוני על אדם מתגבש בתוך כמה שניות הרי שהמראה החיצוני הוא שם המשחק. בין אם במפגש חברים, הליכה למכולת, יום עבודה, ריאיון עבודה או פגישה עסקית, ובין אם בפגישה רומנטית או ביום החתונה שלנו, כולנו תמיד רוצים להיראות במיטבנו. המראה החיצוני שלנו חשוב לנו בכל היבט ולא בכדי רבים ורבות משקיעים זמן ניכר וסכומים לא מבוטלים כדי להיראות טוב יותר. אחד התחומים הפופולאריים בהקשר של המראה החיצוני הוא השיער שלנו. מספרות הפכו מכוני יופי וספרים כיום הם מעצבי שיער.לא לחוויה שכונתיתחלפו הימים שבהם מספרה הייתה עניין שכונתי שמהווה מוקד משיכה של כל נשות השכונה. מספרה כיום מזוהה עם שיק ואופנה ומציעה מגוון רחב של שירותים.  מעצבי השיער ה מקצועיים כל כך ומגיעים לרמה גובהה של ביצוע כך שכל לקוחה יכולה למצוא את מבוקשה במספרה ולצאת עם מראה רענן וזוהר. בניגוד לעבר שבו מספרה הייתה מקום שבו חופפים את השיער ומסתפרים, הרי שכיום מספרה היא הרבה מעבר. 

מה עוד?

מכון טיפוח, פדיקור, מניקור, סידור גבות, הסרת שיער ואפילו ספא- כל אלה הם שירותים שונים שניתן לקבל במכוני היופי, שהם שם אחר למספרה. ביקרו במספרה אפוא מזמן ללקוחה חוויה מהנה למדי שבה היא יכולה להתהדר במראה חדש לחלוטין עם גבות מעוצבות, גוף חלק, עור פנים נקי וחלק וכמובן שיער מדהים. החידושים והפיתוחים הפכו בין היתר את עבודתו של מעצב השיער למשימה מורכבת למדי. שימוש בחומרים חזקים במיוחד, טכניקות עבודה ועוד חידושים מאפשרים לכל מעצב שיער לעשות פלאים בשיער הראש שלנו.

למה חשוב לבדוק מראש?

משום כך, בבואכם לבחור מספרה חשוב לעשות בירור מקדים. משום שספרים כיום יכולים לעשות פלאים בשיער ולהביא לתוצאות מדהימות מבחינת חוזק השיער, העובי שלו והמראה שלו הרי שבירור מקדים מבטיח קבלת תוצאות טובות. אם בעבר כאשר היינו הולכות למספרה היינו נאלצות לשמוע את המשפט- זה השיער שלך  ואין מה לעשות, הרי שכיום כל דבר כמעט ניתן לפתור על ידי תוספות, מילויים, צבעים ועוד. התאמה של שיטות העובדה לסוג העור ולסוג השיער היא קריטית ולכן כדי לבחור מספרה טובה יש לערוך בירור מוקדם. שעות פעילות:        א,ג,ד,ה       09:00-20:00ב               09:00-14:00שישי           08:00-15:00


View on Instagram