אנחנו אוהבות את עצמנו, ואף אחת לא מעזה להתבייש בזה, ויותר מכך, אנחנו אוהבות להשקיע במראה שלנו ולשדרג אותו כל תקופה מסוימת. שני הגורמים הנפוצים ביותר שמובילים נשים למספרה בתת ים הם החלקת שיער וצביעתו.

מספרה בבת ים > מספרות בבת ים - מספרת שוש ושלוםהחלקת שיער:

שיער חלק מאז קדמת דנה ועד היום הוא סמל היופי, הנשיות, המעמד העליון שסימל ניקיון וקלאסה. משום מה, אנחנו מסרבות להתחבר לסגנונות שונים, לרוב שיער חלק יהיה הסגנון המועדף עלינו והוכחה לכך היא הסטטיסטיקה המבהילה של מספר הנשים שלצד תמרוקים וקרמים שונים בארמון האמבטיה, מחזיקות באמתחתן גם מחליק שיער פרטי, לכל מקרה שלא יהיה. מספרות בבת-ים, לצד הריח הכול-כך מוכר של ספריי ושמפו, מאופיינות ברעש המתמיד של הפן שעובד שעות נוספות.

צביעת שיער:

צביעת שיער במספרה היא הבחירה האולטימטיבית, בייחוד כשרוצים לגוון בצבע חדש ולא מוכר. בניגוד לרובנו, הספרים מכירים את צבעי השיער השונים לבוריים ויודעים היטב איזה סוג של צביעה מתאימה לסוגי העור וצבעי העיניים השונים. כמו כן, מספרות בבת ים היא הכתובת המקצועית לתחום השיער, שעלול להינזק בנקל אם לא מטפלים בו נכון. ספרים יודעים אילו רמות של חמצון השיער זקוק ומהן החברות הטובות והבטוחות ביותר לשיער שלנו. ישנן נשים שיעדיפו לבצע את עמל הצביעה בעצמן במרחב הפרטי שלהן, אך עם זאת, הצצה חטופה למספרות בבת ים מגלה מרחב שלם של עשרות נשים בכל מספרה, שאוהבות לטפח ולפנק את עצמן. ואתם יודעים מה? גם מגיע לכן

שירותי מספרה בבת ים -מספרת שוש ושלום

במספרה  מעצבי שיער  מקצועיים ובעלי ניסיון רב בתחומים רבים. אנחנו מומחים בעיצוב שיער קצר ומקצועיים במיוחד בעיצוב שיער ארוך, עיצוב שיער לגברים, עיצוב שיער לכלות, עיצוב שיער ותסרוקות ערב ואו תסרוקות לאירועים, החלקת שיער יפנית או החלקת שיער ברזילאית, עיצוב שיער ואיפור לחתונה, לכלות ולבנות המשפחה(כמובן לא לשכוח גם לאמהות).מעצבי השיער היצירתיים שלנו יעצבו לכן כל תסרוקת  שרק תחשבו עליה ואו כזאת שהמעצבים חשבו שהיא התסרוקת המתאימה ביותר למראה ומבנה הפנים שלכן. שעות פעילות:        א,ג,ד,ה       09:00-20:00ב               09:00-14:00שישי           08:00-15:00 מעניין אותכם אולי קורס ספרות ? אולי קורס ספרות באיזור נתניה ? בואו להתרשמות !!