מכון שיזוף בבת ים – מי צריך דיאטה כשאפשר לצבוע?

מראה שזוף יוצר אשליה של מראה חטוב יותר מאשר הוא באמת. נשמע מוזר? מראה כהה יותר פשוט יוצר עיוות אופטי בעין שלנו, כך שהמוח מפרש את התמונה קצת אחרת מה שהיא באמת.

מכון שיזוף בבת ים > מכוני שיזוף בבת ים - מספרת שוש ושלוםמיטות שיזוף:

מיטות שיזוף מאפשרות לכן לקבל גוון שיזוף טבעי, ללא צביעה מלאכותית, למראה צעיר וסקסי. חשיפה מוגזמת לקרני אולטרא סגולות בתוך מיטות שיזוף, לאורך זמן הוא תהליך שעלול לסכן את בריאותכם. מכוני יופי המכבדים את עצמם ואת בריאות לקוחותיהם, יודעים להתריע לכך ולהבהיר כי הטיפול, שמשדרג את המראה שלך לא מומלץ לעשייה לעיתים קרובות, אלא במידה הנכונה. חשיפה מוגברת לקרני אולטרא סגולות עם השנים עלולה להוביל להזדקנות מוקדמת של העור, שמתבטא בהיווצרות קמטים, יובש וחלילה גם להעלות את הסיכויים לחלות בסרטן העור. עם זאת, כל חשיפה מוגברת לקרני השמש בקיץ הישראלי הלוהט, מהווה מידת סכנה זהה, על כן חשוב, בשני המקרים ולמעשה כמו כל דבר בחיים שלנו – חשוב לקחת הכול במידה ולא להגזים, גם לא בהיחשפות מוגזמת לטרנד הלוהט – מיטות שיזוף.כמו כן, מכוני שיזוף בבת ים, לפחות אלו שמכבדים את עצמם, ידאגו לספק לעיניכם משקפי שיזוף מיוחדים, שיגנו על העיניים הרגישות שלנו מפני קרני האולטרא סגולות של מיטות השיזוף.

שיזוף בהתזה:

התזת צבע הוא תהליך שיזוף שמתבצע באמצעות חומר הנקרא DHA, יחד עם חומרים נוספים ליצירת תמיסה, אותה מתיזים על השכבה העליונה של העור. הטיפול מתבצע לבקשת הלקוח, במספר גוונים ורמות שונות, כך שהתוצאות מותאמות במדויק לבקשת הלקוח. קבלת גוון עור שזוף בשיטת ההתזה במכוני שיזוף בבת ים, היא הדרך הבטוחה יותר מבחינה בריאותית מאשר מיטות השיזוף, כדי לקבל גוון עור כהה יותר.

מכון שיזוף מאפשר להשתזף נכון וחכם יותר וגם להתפנק

מכון שיזוף הוא מרכז טיפוח שיותר ויותר אנשים בוחרים בו. בימי החורף ימי השמש הם מעטים והשמש אינה משזפת בצורה מוצלחת. מי שחשוב לו להיראות יפה בריא ושזוף נהנה משירותים של מכון שיזוף איכותי אשר גם שומר על בריאותכם וגם שומר על יופייכם. אך לא רק בימי החורף אנשים הולכים אל מכונים של שיזוף. מכוני שיזוף הם פופולאריים כול השנה בארץ ובכול העולם.יתרונות השיזוף במכון בתוך מכוני שיזוף אתם יכולים להשתזף מהר יותר בצורה יפה יותר ובצורה בטוחה ומבוקרת יותר. כאשר אתם שוכבים בשמש אתם יכולים לחטוף כוויות שמש, לסכן את עורכם, ואת בריאותכם בתוך מכון שיזוף לעומת זאת אתם משתזפים בצורה בטוחה ומבוקרת, עם חוסמי קרינה מתאימים ובדרגה עדינה ובטוחה. שיזוף במכון שיזוף היא חוויה נעימה ומפנקת. ניתן לשמוע מוסיקה מרגיעה,להתפנק או אפילו לשלב מכון שיזוף בפעולות ספא נוספות כמו מסאז', טיפול פנים או כול טיפול ספא אחר. אנשים אשר הולכים היום אל מכון יופי או אל ספא משלבים מכון של שיזוף בעוד מגוון טיפולים מגוונים שניתן לקבל בספא.

טיפולי ספא נוספים

ניתן לקבל עיסוי גוף מסוגים שונים להרגעה ולהבראה. ניתן לנוח ולהתפנק בשתייה חמה ובכיבוד קל ומפנק. ניתן לשלב טיפול פנים מפנק, ניתן לקבל טיפול משקם ומפנק לידיים, ניתן לקבל טיפול מפנק ומשקם לציפורניים. ניתן לקבל טיפול מסאז' ברגליים וכן יש טיפולים של הורדת שיער. הורדת שיער מהגוף והורדת שיער מהפנים. ניתן לקבל טיפול של איפור מכול הסוגים וטיפולים מגוונים בעור כך שניתן לשלב טיפול של מכוני שיזוף בעוד מגוון טיפולים ולצאת ממכוני היופי רעננים יותר, מפונקים יותר ויפים יותר. 

להיראות יפים וצעירים

כך שאם אתם כבר עוברים טיפול שיזוף מפנק ויפה ניתן לשלב זאת בטיפולי יופי נוספים לשיפור המראה וההרגשה. אם כבר זמן רב לא עשיתם משהו למען היופי והמראה שלכם ולמען תחושתכם הפנימית הטובה, מכון שיזוף מחמיא ויפה יכול לתרום למראכם וליופייכם. אתם לא צריכים להראות חיוורים וחולניים תוכלו להראות יפים וצעירים עם טיפול שיזוף מחמיא וטיפולי יופי רבים נוספים מצוינים ונעימים.