אם את מחפשים עיסויים בבת ים, טוב לדעת שקיימים מספר סוגים של עיסויים נפוצים בישראל. מבין העיסויים ניתן למצוא עיסוי תאילנדי, עיסוי שוודי קלאסי, עיסוי איורוודה, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי קרקפת, עיסוי אבנים חמות ועיסוי ארומטי.

עיסוי תאילנדי

במידה ותבחרו לעבור עיסוי תאילנדי מתוך שלל אפשרי של עיסויים בבת ים, רבים מכם ישמחו לדעת כי סוג עיסוי זה הוא מהבודדים שנעשים ללא שימוש בשמן. אנשים רבים אינם אוהבים את מגע השמן על גופם ומסיבה זו ישמחו לעבור עיסוי תאילנדי.

חשוב לברר על טיב העיסוי ואופיו לפני קביעת תור

הסיבה לכך נעוצה בדוגמא של העיסוי התאילנדי. אנשים שאינם אוהבים שמן ויקבעו תור רנדומלי לעבור עיסויים בבת ים, לא יהנו מעיסויים שונים הנעשים עם שמן. השימוש בשמן נעשה בשל התרומה שלו להשפעת העיסוי על הגוף ולכן רוב העיסויים נעשים עם שמן שומשום או שמן שקדים. כמו כן חשוב לדעת כי לכל עיסוי שיטה משלו, סגנון משלו ומתוך כך גם התאמה לאדם מסויים.

מהי הסיבה לעבור עיסויים בבת ים

לכל אדם סיבה משלו, לאחד מדובר על גב תפוס, לאחד כאבי שרירים ולאחר מדובר על זמן שחרור. כל עיסוי מתמקד באזור אחר בגוף ולכן חשוב לדעת איזה עיסוי מתמקד באיזה איזור כדי לבחור את העיסוי שמתאים ביותר לצורך שלך. עיסוי טווינא למשל הוא עיסוי המתמקד באזורים של הגב, הכתפיים ואזור הראש. עיסוי תאילנדי הוא עיסוי המגיע לכל חלקי הגוף. עיסוי מסוג טווינא הוא עיסוי שנועד להקל על כאבי גב, כאבי כתפיים וכאבי ראש. בנוסף, עיסוי זה עובד על שחרור שרירים תפוסים ועל הפגת מתח ועייפות.

בחירת המעסה

מעסה טוב הוא מעסה מיומן, מנוסה, ובעל שנים של נסיון. לפעמים מתחברים למעסה מסויים ומשתדלים לקבוע פגישות עיסוי רק איתו או איתה. כמו כן כל מעסה מתמקד ומתמחה בעיסוי אחד או יותר ולכן אם ברצונכם לעבור עיסוי רפואי למשל, חשוב לברר כי המעסה מכיר ומנוסה בעיסוי מסוג זה. עיסוי רפואי לדוגמא דורש ידע נרחב על גוף האדם והיבטים נוספים שאינם קיימים בסוגי עיסויים אחרים.

קראו גם על  הסרת שיער בבת ים | קוסמטיקאית בבת ים