מתיחת פנים

כולנו רוצים להיראות במיטבנו. האמת היא שאנו לא רק רוצים היראות במיטבנו אלא גם מוכנים לעשות בשביל זה לא מעט. אם בעבר טיפולי קוסמטיקה ויופי היו מינימליים היום עם התקדמות הטכנולוגיה אפשר לעשות כמעט כל דבר, אפשר לעשות כמעט כל שינוי שחולמים עליו ואנו מוכנים לשלם על כך הרבה כסף. אך מה הפלא? מספיק שנפתח את הטלוויזיה או שנגלוש באינטרנט ונראה מהר מאוד כמה המראה החיצוני הפך לקדוש. אנשים היום מקדשים את המראה החיצוני יותר מכל דבר אחר ומוכנים ללכת רחוק מאוד. כבר לא מדובר רק על מריחת קרמים על הפנים, סידור הגבות וכדומה אלא מדובר על הרבה יותר מזה, מדובר על ניתוחים פלסטיים שיכולים ממש לשנות את המראה החיצוני. זה לא רק שלילי כמובן, היום לשמחתנו אנו יכולים לתקן פגמים, להצעיר את מראה העור שלנו ולעשות עוד המון דברים בכדי להיראות טוב יותר. אחד מאותם טיפולים קוסמטיים שהוא גם ניתוח פלסטי לכל דבר הוא מתיחת פנים. הנה קצת מידע עליו.

מהו בכלל?

הפנים שלנו הם הדבר הראשון אליו נחשפים אנשים, האיבר הראשון אותו רואים בפגישה עסקית, דייט או סתם פגישה אקראית ברחוב. ככאלו אנו נרצה שהם ייראו הכי טוב שאפשר, ובשביל זה נסכים לעשות לא מעט. אם הגענו לגיל בו עור הפנים שלנו כבר נפול ולא מתוח אנו לא צריכים להשלים עם זה. היום עם ניתוח מתיחת פנים אפשר לקבל מראה צעיר יותר ויפה הרבה יותר. ניתוח מתיחת פנים כשמו כן הוא, ניתוח שמותח את עור הפנים. ואיך עושים את זה? המנתח עושה חתך ברקמת העור שבין המצח, השיער והאוזניים ומרים רקמת שריר עם העור עליו. לאחר מכן המנתח מסלק את עודפי העור שהצטברו בגלל נפילת העור ועור הפנים נראה מתוח יותר וכמובן צעיר יותר. הקמטים נעלמים עם המתיחה והתוצאה נהדרת.

סיבוכים שעלולים לקרות

ככלל, מתיחת פנים היא ניתוח בטוח והוא נעשה כבר שנים רבות וככל שעובר הזמן המנתחים צוברים עוד ועוד ניסיון ועושים את עבודתם טוב יותר וכך כמובן גם הסכנות הולכות ופוחתות. אך כמו כל ניתוח גם ניתוח הרמת פנים טומן בחובו מספר סיכונים. הראשון, עצם הניתוח עצמו. יש סיכונים בניתוח ואת זה חייבים לקחת בחשבון. השני, יכולה להיות הזדהמות של החתך או שהוא ישאיר צלקת וגם את זה חייבים לקחת בחשבון. ושלישית, בפנים שלנו יש לנו כמובן עצבי הבעה והרמה של העור ופגיעה בשריר עלולים לגרום לפגיעה בעצבי הבעה.

אפשר להיראות נהדר בכל גיל

מי שהמראה החיצוני חשוב לו, מי שרוצה להיראות במיטבו גם לאחר שהוא כבר התבגר ובעיקר זו שרוצה את זה (את הניתוח עושות בעיקר נשים) אין שום סיבה לא לעשות עם זה משהו!