בבת ים תמצאו טיפולי פנים שונים המתאימים לצרכים מגוונים במגוון רחב של מכונים, החל מטיפול פנים קלאסי, טיפול אנטי אייג'ינג, טיפול בפיגמנטציה ופגמי עור שונים ואפילו הסרת שיער.

הטיפולים השונים מתאימים לגברים ונשים, צעירים ומבוגרים ועונים על מגוון רחב של צרכים.בכתבה זו ננסה לפרט על חלק מהמגוון הרחב של טיפולי הפנים והסרת השיער המוצעים בעיר בת ים.

טיפול פנים קלאסי

טיפול פנים קלאסי מתאים לכל סוגי העור והוא נועד לאלו הרוצים לגרום לעורם להראות גמיש וצעיר יותר על ידי הגברת הלחות של העור, שחרור רעלים והמרצת הדם. כל אלו יגרמו לעור שלכם להראות זוהר וחלק.

טיפול באקנה:

מתבגרים רבים אך לא רק הם סובלים רבות מפנים נגועות באקנה. אקנה היא למעשה דלקת זיהומית של העור, נגעי האקנה נגרמים כתוצאה מבלוטות חלב שאינן מנקזות את השומן בצורה יעילה. מטרת הטיפול הינה לנקז את השומן בצורה מיטבית ולטפל בשומניות היתר של העור.

טיפול פנים אנטי אייגינג

טיפול שכשמו כן הוא, נועד לטפל בנזקי ההזקנות של העור ומטרתו מניעת קמטים, כתמי פיגמנטציה וכו'… זהו למעשה טיפול מונע המיועד לאלו המעוניינים לטפל בעורם על מנת לעכב את תהליך ההזדקנות של העור ולסייע לו להשאר צעיר ומתוח.

טיפול בפיגמנטציה ובנזקי השמש השונים:

אנשים רבים, גברים ונשים, סובלים מכתמים בעור הנגרמים כתוצאה מחשיפה ממושכת ובלתי מוגנת לקרני השמש, נשים בהריון סובלות גם הן מכתמי פיגמנטציה. מטרת הטיפול הינה להבהיר את הכתמים הללו ולהפוך אותם לכמה שפחות נראים.

הסרת שיער בבת ים

רבים מאיתנו חולמים על הסרת שיער לצמיתות, בעיקר בחודשי הקיץ החמים. בבת ים ניתן למצוא מכונים שונים המתמחים בהסרת שיער בשיטות שונות. הבולטת בהם הינה הסרת שיער בלייזר. בין המכונים הבולטים בבת ים המתמחים בהסרת שיער תמצאו את: רשת פרופורציה הותיקה, מירי קליין מרכז אסתטי, ג'ן קוסמטיקס ואביטל – קליניקה לקוסמטיקה פרא – רפואית.

טיפולי פנים בבת ים- לאן לפנות?

בעיר בת ים תמצאו מגוון רחב של מכונים המציעים טיפולי פנים שונים, חלק מן המכונים מציעים גם טיפולי הסרת שיער.  אנו בין המכונים המובילים בבת ים המציעים טיפולי פנים מיצוק העור וטיפולי מאזוטרפיה .