טיפולי פנים בבת ים

הפנים שלנו הם כרטיס הביקור שלנו, הם האיבר החשוף והבולט ביותר בגופנו בכל רגע נתון, כל פגישה שלנו עם אדם אחר מתבטאת במבט אל הפנים ואל העיניים, ולכן מאור פנים יכול להיות גורם מכריע בהצלחה של פגישה. ניתן בקלות לראות מה עובר עלינו, בני כמה אנחנו, האם אנחנו עובדים במשרדים ממוזגים או חקלאים שעובדים בשמש הקופחת כל היום. עור הפנים שלך מספר האם אתה חולה, האם אתה עייף, האם עשית דיאטה לאחרונה, האם אתה משקיע בעצמך ומטפח את עצמך. שגרת טיפול פנים לצורך ניקוי ורענון העור ולתחזוקתו השוטפת, חשובה מאוד ומומלצת להתבצע פעם בחודש או פעם בחודשיים.כמובן שלא ניתן להתעלם מאורח חיים בריא , כמו רחיצת הפנים עם סבון , הסרת שאריות איפור, החדרת לחות ושימוש בתכשירים המתאימים לכם ביותר. טיפול פנים - מספרת שוש ושלום    טיפול פנים  יכול לתת מענה לבעיות עור מסוימות  אך אינו מהווה תחליף לפניה והתייעצות עם רופא עור במקרים של מחלות עור מורכבות יותר. שגרת טיפולים לבעיות עור קלות, או טיפול מונע לבעיות מורכבות יותר ניתן על ידי רוב הקוסמטיקאיות המוסמכות והרפואיות, העובדות באישור משרד הבריאות. 

דוגמאות לטיפולי פנים שגרתיים הם:

ניקוי פנים – לעור מחוספס ויבש

תוספת חומרי לחות לפנים

פתיחת הנקבוביות על מנת להימנע מהצטברות חלב ושחורים על פני העור

ניקוי פילינג להורדת התאים המתים מעל פני העור

 כל אלה הינם טיפולי פנים שגרתיים שמומלץ מאוד לבצע בתדירות קבועה, בדיוק כמו שאתם מתחזקים את השיניים שלכם, את השיער שלכם, או להבדיל את האוטו שלכם.

כל אחד יכול לעבור טיפול פנים

בין אם את אישה צעירה, אישה מבוגרת, או אפילו בגיל הזהב, בין אם אתה גבר צעיר ומבוגר, וכמובן נערים ונערות רבים בגיל ההתבגרות, הנתקלים בפעם הראשונה, אולי בחייהם בתופעת האקנה המכונה בפיהם "פצעי בגרות" תופעת האקנה קשורה לשינויים בהורמונים שאותם הם עוברים בגיל ההתבגרות, ומכאן שמם בפי העם  "פצעי בגרות". כמובן שבמקרים של אקנה קשה מומלץ לפנות לרופאי עור, משם שטיפול לא נכון ולא מקצועי יכול לגרום לנזק ולהותיר בפני הנער או הנערה צלקות לכל החיים. מכיוון שאקנה היא מחלה דלקתית, רופאי עור מסוימים ימליצו על תרופה אנטיביוטית לטיפול בבעיה, בכל נקרה שהבחירה היא לקבל טיפול תרופתי, טיפול פנים מקצועי וטוב, ישלים את המלאכה ויתחזק את העור מפגעים נוספים והצטברות של חלב, אבק, שומנים וכו.