למה טיפול החלקת קראטין מבית LASIO  במספרת שוש ושלום

טיפול החלקת החלקת קראטין שקיבל את אישור משרדי הבריאות בארץ ובעולם.

טיפול החלקת קראטין ניתן במספרה מזה מספר שנים, מספרת שוש ושלום הייתה בין המספרות הראשונות בארץ לאמץ החלקת שיער בטוחה זו למען קהל לקוחותיה הרחב.

כל צוות המספרה קיבל הסמכה מ LASIO להעניק טיפולי החלקת שיער קראטין בשיטת LASIO.המספרה היא מספרה מורשית מטעם LASIO לעסוק בטיפול החלקת שיער קראטין.

ניסיון של מאות החלקות בשנים האחרונות.

החלקת קראטין - מספרת שוש ושלום

הידעת? החלקת קראטין פותחה ע"י נאדין ראמוס במספרתה-סלון היופי במנהטן, ניו יורק

.

בעקבות ההצלחה הענקית אצל הניו יורקיות הגיעו גם הסלבריטאים ואחריהם כל העולם נחשף לסדרת המוצרים המהפכנית , סדרת מוצרי טיפול ושיקום שיער המבוססת על מים.

הסדרה כוללת מוצרי טיפול החלקת שיער ומוצרי טיפול המשך לאחר ההחלקה לשמירת חיוניות וזוהר השיער.

צלצלו עכשיו לפגישת ייעוץ חינם 072-3922248

החלקה קראטין מתבצעת אצלנו ללא פורמלין, מיועדת גם לשיער מובהר. החלקת קראטין גם מחליקה וגם משקמת את השיער בנוסחה חדשה ופורצת דרך הניתנת לשטיפה באותו היום. החלקת קראטין מבוצעת אצלנו במחליק אדים מיוחד ובלעדי למספר מצומצם של מספרות בארץ.

נשים רבות מבקרות על בסיס קבוע, שבועי במספרה לצורך טיפול בשיער, על מנת לשמור על מראה מסודר ומטופח, רוב הנשים אינן מסתדרות לבד משום שהשיער שלהן גלי, מתולתל, יבש או פגום. מבנה השיער ואיכותו, תלויים בגנטיקה שלנו. לאנשים מסוימים קשרים פחמניים מרובים בשיער, כמו למשל לאנשים שנולדו באפריקה, ולכן השיער שלהם יהיה מסולסל עד מקורזל, שחור כהה , יבש וקשה. לעומתם אנשים שנולדו במזרח הרחוק, יהיו בעלי שיער דק יותר וחלק מאוד.

סוג השערה מושפע גם מכמות הקראטין , כמות מספקת של קראטין בשערה שומר עליה בריאה, מבריקה וחיונית

גורמים נוספים המשפיעים על השיער

לעומת חוסר קרטין הגורם לשיער להיראות פגום. זו גם הסיבה שהרגלי התזונה שלנו ישפיעו מאוד על מראה השיער שלנו. גורמים נוספים המשפיעים על השיער הם , מזג האוויר, חשיפה לשמש, איכות המים, וסוג החומרים הכימיים ששמנו על השיער, כגון: צבע, חמצן. לכן נשים רבות פונות לפתרון של החלקת שיער.

בשוק קיימות מספר שיטות , החלקה ברזילאית, החלקה יפנית, המשאירות את השיער חלק ומטופח למשך תקופה ארוכה.

החלקת קראטין החלקת קראטין בבת ים  החלקת קרטין 2

החלקת שיער קראטין: הטרנד העכשווי בבת ים

החלקת קראטין היא החלקת שיער קבועה, ומשאירה את השיער חלק, רך ומבריק למשך חודשים, גם במגע עם מים. החלקת קראטין מבוססת על ננוקרטין מבוססת מים, בטכנולוגיה חדשה המיועדת במיוחד לשיער פגום, כזה שעבר טיפולים כימיים כגון חמצון, גוונים, סלסול וכו'. ההחלקה קראטין פותחה לצורך מתן מענה, למעשה בתור אמצעי לשיקום שיער פגום באמצעות מעטפת המצפה והמגנה על השערה, אך לא משנה את מבנה השערה, בניגוד להחלקה יפנית המשנה את מבנה השערה, ומאחר והתהליך של השיקום גרם לשיער להיות חלק יותר, הפכה לשיטה מקובלת להחלקת שיער קבועה לכל דבר.

מאושר על ידי משרד הבריאות

החלקת קראטין עושים אצל שוש ושלוםמעצבי שיער לא חלוקים בדעתם לגבי החלקה קראטין, החלקה המוססת על מים,מופחתת פורמלין ומאושרת ע"י משרד הבריאות. ובשנת 2008 אסר גם משרד הבריאות את השימוש בחומרים הכימיים בהם השתמשו לצורך ההחלקה. חומרים שגרמו לבעיות בריאות בדרכי הנשימה של הנשים שטופלו בשיטה זו. כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה והמעבר לשיטת הקראטין ישנם חומרים שמאושרים על ידי משרד הבריאות, עם זאת, החלקת קראטין נחשבת היעילה ביותר עבור בעלות שיער פגום, ולכן ישנן נשים רבות שמעדיפות החלקה זו. בכל מקרה, מומלץ להתייעץ עם מעצב שיער מקצועי ובעל ניסיון, להתאמת ההחלקה המתאימה ביותר עבור כל סוג שיער.

אישור משרד הבריאות טיפול קראטין מהפכני על בסיס מים   טיפול הקראטין המתקדם בעולם